הקודם
הבא

מוצרים שהשקיעו במיתוג ובאריזה שלהם, פשוט נמכרים יותר

מה אנחנו עושים?

נוכל לעזור לכם למכור הרבה יותר, בלי לבזבז אנרגיה ומשאבים מיותרים. רוצים לדעת איך?

Main

עיצוב אתרים

עיצוב ופיתוח אתרי תדמית, דפי נחיתה, חנויות, פיתוח ממשקים ואפליקציות

Main

עיצוב אריזות

קוסמטיקה, טיפוח, ביוטי, מזון, פיתוח סדרות מוצרים, הפקה מורכבת לדפוס

Main

צילום וידאו

פיתוח אסטרטגיה ויזואלית, שפה גרפית, זהות ותקשורת חזותית בולטת

Main

הדמיית מוצרים

קוסמטיקה, טיפוח, ביוטי, מזון, פיתוח סדרות מוצרים, הפקה מורכבת לדפוס

עיצוב אריזות

הזהות החזותית של המוצר מורכבת מחלקים שונים, כמו המצאת רעיון, בחירת שם מוצר, יצירת לוגו, בחירת אופי מותג, קהלי יעד, ועוד. את כל אלה מחוללת אסטרטגיית יציאה לשוק, שהיא שילוב של גרפיקה וקריאייטיב עם פרסום ושיווק. מקצועני הסטודיו שלנו יידעו להכין עבורך את התוצאה המצויינת שתביא תוצאות.

עיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט

אנחנו מבצעים את האתר שלכם מ-א' ועד ת', תוך שימוש במומחיות במקצועות עיצוב שונים. בתיק העבודות שלנו תוכלו למצוא פרוייקטים שהוכיחו את עצמם הן בשוק הישראלי והן בשוק הבינלאומי. והפרוייקט שלך? הוא יהיה דומה באיכות אבל שונה באופי: אחר, יחודי, יצירתי, שאין עוד אחד כמוהו בעולם.

סרטי תדמית ואווירה

הויז׳ואל הוא המנוע שדוחף את המוצר קדימה, אך לא כל סרטון יכול לעשות פלאים, במיוחד זה שצולם בטלפון רגיל. מי שזוכר שתמונה עובדת טוב יותר ממילים, צריך גם לזכור שתנועה עובדת טוב יותר מתמונה דוממת. לכן הפקת וידאו טובה, היא חלק מכל שיווק מנצח.

חוות דעת של הלקוחות:

רוצים לפתח מותג חדש איתנו?

Main
נגן וידאו

"סשה בוש" הינו סטודיו למיתוג ועיצוב, המספק פתרון כולל לעסק: בניית מותג עסקי לעסק כולו ולכל מוצר לחוד, אסטרטגיה ויעוץ תדמיתי, יצירת קו גרפי כללי, עיצוב לוגואים לעסק ולמוצריו, עיצוב פרסומים ואריזות מוצרים, הקמת אתר אינטרנט ודפי נחיתה, עריכת וידאו, צילום תדמית וסטילס, וצילום וידאו חווייתי.

כריכת כל השירותים האלה תחת גג ביצועי אחד, תבטיח אחידות בפרסום, חיסכון במאמץ ובעלויות, ותהליכים מהירים יותר במעבר מתכנון לביצוע.

מנהל הסטודיו, סשה בוש הוא מעצב גרפי רב תחומי,
מומחה לעיצוב אריזות מוצרים ומיתוג.
סשה פיתח מגוון רחב של אריזות למוצרי טיפוח, קוסמטיקה וטואלטיקה; הקים מותגים חדשים מאפס, אשר קיימים על מדפי החנויות בארץ ובחו״ל. חלקם מותגים ישראלים מוכרים הקיימים כמעט בכל בית בישראל.

מוצרים שהשקיעו במיתוג ובאריזה שלהם, פשוט נמכרים יותר

אנחנו יכולים לעזור לכם למכור הרבה יותר, בלי לבזבז אנרגיה ומשאבים מיותרים. רוצים לדעת איך?