צילום סרטי אווירה ותדמית

הויז׳ואל הוא המנוע שדוחף את המוצר קדימה, אך לא כל סרטון יכול לעשות פלאים, במיוחד זה שצולם בטלפון רגיל. מי שזוכר שתמונה עובדת טוב יותר ממילים, צריך גם לזכור שתנועה עובדת טוב יותר מתמונה דוממת. לכן הפקת וידאו טובה, היא חלק מכל שיווק מנצח.

ההתנסות בצילום בסמארטפון היא חוויה מרשימה, אך לא מביאה תוצאות באמת. האם תציג ללקוח גדול סרטון מהפלאפון שלך? פה בא הנסיון העשיר שלנו ביצירת סרטוני תדמית וקטעי וידאו, ובערוץ היוטיוב שלנו תוכלו למצוא סרטים וקליפים למטרות שונות: סטוריז, פרומואים, ראיונות, השקות, אנימציות ואפילו להכנת פרומואים לאוסקר. בכל מטרה שלא תהיה – העיקר ליצור יצירת מופת שתשמח את הצופה.

פרוייקטים:

שירותי צילום:

סרטי אווירה ותדמית

אנו מייצרים סרטוני אווירה ותדמית באיכות גבוהה, גם כחלק מפרסום עסק או מוצר.  ספר למומחי הסטודיו שלנו על המטרות שלך – את השאר אנו נעשה למענך. 

ראיונות והדרכות אונליין

כיום לכל אחד יש מכשיר טלפון בכיס עם יכולת צילום וידיאו ברזולוציה גבוהה.  הידיים המקצועיות של צלם וידיאו יעשו את זה טוב בהרבה. הוא יודע ליצור תמונה מרתקת, שתראה טבעית, לצלם ממרחק, לבחור תאורה נכונה, ולטפל היטב בסאונד כך שגם השמע יהיה באיכות גבוהה וללא רעשי רקע. כשתזמינו צילום אצלנו, תקבלו פריימים חיים, מדוייקים, שצולמו מהזווית הנכונה.

אירועים והשקות

האם אתם מתכננים לאירוע השקה או הפנינג חווייתי בחברה שלכם?  מתכננים תחרות מגניבה עם פרסים?  נוכל לתעד כל את זה בסרט, ואף להוסיף אפקטים מיוחדים, טקסטים זזים מגניבים, פוטג׳ים מושכים, ונתאים את הסרטון לכל אירוע.  מצילום הבית המעוצב,  ועד הענקת פרסי אוסקר – כל מה שעולה על דעתכם!

עוד תחומים שיכולי לעניין אותך:

צילום סרטי תדמית

עיצוב אתרים

עיצוב ופיתוח אתרי תדמית, דפי נחיתה, חנויות, פיתוח ממשקים ואפליקציות

צילום סרטי תדמית

עיצוב אריזות

קוסמטיקה, טיפוח, ביוטי, מזון, פיתוח סדרות מוצרים, הפקה מורכבת לדפוס

צילום סרטי תדמית

מיתוג וקריאטיב

פיתוח אסטרטגיה ויזואלית, שפה גרפית, זהות ותקשורת חזותית בולטת

חוות דעת של הלקוחות: