אודותינו

אנחנו סטודיו למיתוג ועיצוב, המספק פתרון כולל לעסק:

INVENT

בניית מיתוג עסקי לעסק כולו ולכל מוצר לחוד, אסטרטגיה ויעוץ תדמיתי, יצירת קו גרפי כללי, עיצוב לוגו לעסק ולמוצריו, עיצוב אריזות מוצרים, ופרסום נלווה. הקמת אתר אינטרנט ודפי נחיתה, צילום וידאו חווייתי, תדמית וסטילס, ועריכת וידאו.

TOUCH

יצירת שמות קליטים, לוגואים בולטים, מחשבה על מיצוב ובידול בשוק, והפקת תוכן חזותי מעודכן ומעניין – כל זה תוך הקפדה על עבודה אישית מול הלקוח, כך שהתוצר הסופי יבטא את צרכיו וציפיותיו גם כפי שהוא רואה אותם.

INSPIRE

רבות הם פרי תכנון מחושב ומוקפד. בכל פעם שמוצר באריזה שלנו נחטף מהמדפים בשבועות הראשונים שאחרי השקתו – היתה זו תוצאה של מחשבה מעמיקה כיצד להפוך אותו למותג חם, בולט, משכנע, שציבור הצרכנים נותן בו אמון.

כריכת כל השירותים האלה תחת גג ביצועי אחד, תבטיח אחידות בפרסום, חיסכון במאמץ ובעלויות, ותהליכים מהירים יותר במעבר מתכנון לביצוע.

העקרונות המנחים אותנו בעבודתנו, הם יצירת שמות קליטים, לוגואים בולטים, מחשבה על מיצוב ובידול בשוק, והפקת תוכן חזותי מעודכן ומעניין – כל זה תוך הקפדה על עבודה אישית מול הלקוח, כך שהתוצר הסופי יבטא את צרכיו וציפיותיו גם כפי שהוא רואה אותם.
מותגים לא תמיד נוצרים מעצמם, ופעמים רבות הם פרי תכנון מחושב ומוקפד. בכל פעם שמוצר באריזה שלנו נחטף מהמדפים בשבועות הראשונים שאחרי השקתו – היתה זו תוצאה של מחשבה מעמיקה כיצד להפוך אותו למותג חם, בולט, משכנע, שציבור הצרכנים נותן בו אמון. אם קראת עד לפה, כנראה שגם אתה מבקש להיות סיפור הצלחה עסקי, ואנחנו נשמח להיות ה"יחידה הלוחמת" שלצידך!

מנהל הסטודיו, סשה בוש הוא מעצב גרפי רב תחומי וקריאטיב דיירקטור,
מומחה לעיצוב אריזות מוצרים ומיתוג.
סשה פיתח מגוון רחב של אריזות למוצרי טיפוח, קוסמטיקה וטואלטיקה; הקים מותגים חדשים מאפס, אשר קיימים על מדפי החנויות בארץ ובחו״ל. חלקם מותגים ישראלים מוכרים הקיימים כמעט בכל בית בישראל.