אודותינו

אנחנו סטודיו למיתוג ועיצוב, המספק פתרון כולל לעסק:

INVENT

בניית מיתוג עסקי לעסק כולו ולכל מוצר לחוד, אסטרטגיה ויעוץ תדמיתי, יצירת קו גרפי כללי, עיצוב לוגו לעסק ולמוצריו, עיצוב אריזות מוצרים, ופרסום נלווה. הקמת אתר אינטרנט ודפי נחיתה, צילום וידאו חווייתי, תדמית וסטילס, ועריכת וידאו.

TOUCH

יצירת שמות קליטים, לוגואים בולטים, מחשבה על מיצוב ובידול בשוק, והפקת תוכן חזותי מעודכן ומעניין – כל זה תוך הקפדה על עבודה אישית מול הלקוח, כך שהתוצר הסופי יבטא את צרכיו וציפיותיו גם כפי שהוא רואה אותם.

INSPIRE

רבות הם פרי תכנון מחושב ומוקפד. בכל פעם שמוצר באריזה שלנו נחטף מהמדפים בשבועות הראשונים שאחרי השקתו – היתה זו תוצאה של מחשבה מעמיקה כיצד להפוך אותו למותג חם, בולט, משכנע, שציבור הצרכנים נותן בו אמון.

כריכת כל השירותים האלה תחת גג ביצועי אחד, תבטיח אחידות בפרסום, חיסכון במאמץ ובעלויות, ותהליכים מהירים יותר במעבר מתכנון לביצוע.

העקרונות המנחים אותנו בעבודתנו, הם יצירת שמות קליטים, לוגואים בולטים, מחשבה על מיצוב ובידול בשוק, והפקת תוכן חזותי מעודכן ומעניין – כל זה תוך הקפדה על עבודה אישית מול הלקוח, כך שהתוצר הסופי יבטא את צרכיו וציפיותיו גם כפי שהוא רואה אותם.
מותגים לא תמיד נוצרים מעצמם, ופעמים רבות הם פרי תכנון מחושב ומוקפד. בכל פעם שמוצר באריזה שלנו נחטף מהמדפים בשבועות הראשונים שאחרי השקתו – היתה זו תוצאה של מחשבה מעמיקה כיצד להפוך אותו למותג חם, בולט, משכנע, שציבור הצרכנים נותן בו אמון. אם קראת עד לפה, כנראה שגם אתה מבקש להיות סיפור הצלחה עסקי, ואנחנו נשמח להיות ה"יחידה הלוחמת" שלצידך!

המותג הבא שלכם

יקום ויבוצע מ-א' ועד ת', תוך שימוש במומחיות במקצועות עיצוב שונים. בתיק העבודות שלנו תוכלו למצוא פרוייקטים שהוכיחו את עצמם הן בשוק הישראלי והן בשוק הבינלאומי. והפרוייקט שלך? הוא יהיה דומה באיכות אבל שונה באופי: אחר, יחודי, יצירתי, שאין עוד אחד כמוהו בעולם.

שמי סשה בוש, מעצב גרפי רב תחומי וקריאטיב דיירקטור,
מומחה לעיצוב אריזות מוצרים ומיתוג. הקמתי את הסטודיו סשה בוש מתוך שאיפה לעצמאות ויצירה רב מיימדית. אני בוגר בצלאל, עבדתי כעשור בסטודיו גורפינקל. חלק מהפרוייקטים שמוצגים באתר נעשו במסגרת עבודתי כארט דירקטור וכשותף בסטודיו. 
עיצבתי מגוון רחב של אריזות למוצרי טיפוח, קוסמטיקה וטואלטיקה. הקימתי מותגים חדשים מאפס, אשר קיימים על מדפי החנויות בארץ ובחו״ל. חלק מהמותגים קיימים כמעט בכל בית בישראל.