אודותינו

אנחנו סטודיו למיתוג ועיצוב, המספק פתרון כולל לעסק:

INVENT

בניית מיתוג עסקי לעסק כולו ולכל מוצר לחוד, אסטרטגיה ויעוץ תדמיתי, יצירת קו גרפי כללי, עיצוב לוגו לעסק ולמוצריו, עיצוב אריזות מוצרים, ופרסום נלווה. הקמת אתר אינטרנט ודפי נחיתה, צילום וידאו חווייתי, תדמית וסטילס, ועריכת וידאו.

TOUCH

יצירת שמות קליטים, לוגואים בולטים, מחשבה על מיצוב ובידול בשוק, והפקת תוכן חזותי מעודכן ומעניין – כל זה תוך הקפדה על עבודה אישית מול הלקוח, כך שהתוצר הסופי יבטא את צרכיו וציפיותיו גם כפי שהוא רואה אותם.

INSPIRE

רבות הם פרי תכנון מחושב ומוקפד. בכל פעם שמוצר באריזה שלנו נחטף מהמדפים בשבועות הראשונים שאחרי השקתו – היתה זו תוצאה של מחשבה מעמיקה כיצד להפוך אותו למותג חם, בולט, משכנע, שציבור הצרכנים נותן בו אמון.
עיצוב אתר קרמה מן
סדרת מוצרים קרמה מן קרבון פאוור

כריכת כל השירותים האלה תחת גג ביצועי אחד, תבטיח אחידות בפרסום, חיסכון במאמץ ובעלויות, ותהליכים מהירים יותר במעבר מתכנון לביצוע.

העקרונות המנחים אותנו בעבודתנו, הם יצירת שמות קליטים, לוגואים בולטים, מחשבה על מיצוב ובידול בשוק, והפקת תוכן חזותי מעודכן ומעניין – כל זה תוך הקפדה על עבודה אישית מול הלקוח, כך שהתוצר הסופי יבטא את צרכיו וציפיותיו גם כפי שהוא רואה אותם.
מותגים לא תמיד נוצרים מעצמם, ופעמים רבות הם פרי תכנון מחושב ומוקפד. בכל פעם שמוצר באריזה שלנו נחטף מהמדפים בשבועות הראשונים שאחרי השקתו – היתה זו תוצאה של מחשבה מעמיקה כיצד להפוך אותו למותג חם, בולט, משכנע, שציבור הצרכנים נותן בו אמון. אם קראת עד לפה, כנראה שגם אתה מבקש להיות סיפור הצלחה עסקי, ואנחנו נשמח להיות ה"יחידה הלוחמת" שלצידך!
about-us

המותג הבא שלכם

יקום ויבוצע מ-א' ועד ת', תוך שימוש במומחיות במקצועות עיצוב שונים. בתיק העבודות שלנו תוכלו למצוא פרוייקטים שהוכיחו את עצמם הן בשוק הישראלי והן בשוק הבינלאומי. והפרוייקט שלך? הוא יהיה דומה באיכות אבל שונה באופי: אחר, יחודי, יצירתי, שאין עוד אחד כמוהו בעולם.

חן נירן קופירייטר למקרים קשים

נעים להכיר, אני סשה בוש, ואני הבעלים של הסטודיו. חי ונושם עיצוב על כל מימדיו וסוגיו.
למה אני מעצב ולא משהו אחר? כי לא רציתי להיות מתמטיקאי.
וברצינות…
ליצור, לחקור ולגלות את העולם זו המהות שלי.
האמת שהתחלתי לעצב עוד לפני לימודיי בבצלאל. לאחר מכן עבדתי כעשור בסטודיו גורפינקל. חלק מהפרוייקטים שמוצגים באתר נעשו במסגרת עבודתי כארט דירקטור וכשותף בסטודיו.

בחרתי להתרכז בשלושה תחומים מתוך עולם העיצוב- עיצוב אריזות, עיצוב ובניית אתרים וצילום וידאו. אחד הדברים שהכי מלהיבים אותי זה לראות את המוצרים שעיצבתי. על מדפי החנויות בארץ ובחו״ל. חלק מהמותגים שעיצבתי קיימים כמעט בכל בית בישראל.

סרט אנימציה שביימתי זכה במקום ראשון בקטגוריית אנימציה בפסטיבל קולנוע ירושלים.
בזמני הפנוי אני מורה ליוגה. התרגול הזה מרחיב תודעה ומאפשר לי לראות דברים בצורה רחבה, שגם עוזרים לי להיות מעצב טוב יותר.
ובאופן כללי, אני מוצא בכל דבר הזדמנות ליצירה. אשמח ליצור ולחקור גם עבורכם.

דילוג לתוכן