הי, אנחנו סטודיו לעיצוב אריזות ומיתוג

שיוצר מגוון רחב של עבודות המתפרשות על פני העיצוב האריזה,
מיתוג, וידאו, והעיצוב למרחב הדיגיטלי

עוד תחומים שיכולים לעניין אותך

סרטי תדמית, צילום חווייתי של אירועים והשקות ברוח קולנועי

עיצוב ופיתוח אתרי תדמית, דפי נחיתה, חנויות, פיתוח ממשקים ואפליקציות

הדמיה תלת מימדית, יצירת המחשה היפר-ריאליסטית למוצרים

מוצרי טיפוח, מזון, בישום, ניקיון, פיתוח סדרות, מיתוג, הדמיות למוצר העתידי

עיצוב אתרים

הסטודיו שלנו מתמחה באתרי תדמית, דפי נחיתה, חנויות אינטרנט וממשקים

שאלות ותשובות על השירות עיצוב האריזות:

שאלה מאוד קריטית, מהו מהות המוצר לפני שנכנסים לעיצוב מוצר חדש, צריך לבחון עד כמה הוא נחשק על ידי הלקוחות, כדאי מאוד לעשות מחקר מעמיק פנימי וגם של המתחרים בזירה שבה האריזה תופיע, לעשות סימולציות, להעמיד אותו על המדף בחנות, לראות את התגובות של הלקוחות העתידיים, כל פרט קטן באריזה מאוד משמעותי, כי הוא מרכז עולמות תוכן של הצרכנים רבים.

אצלנו בסטודיו התהליך הוא משותף ביחד עם הלקוח, אנחנו מקבלים קווים מנחים לזהות העתידית של מותג, מפצחים את האסטרטגיה הויזואלית בהתאם לקהל היעד. בונים את אישיות המותג, והאופי העתידי של המוצר. כדי לעמוד ביעדים אנו מתאימים את לוחות הזמנים ליצירת קונספט במקביל למועדי הייצור והדפסה.

בהחלט נוכל לכוון אותך לבית הדפוס המתאים, אנו עובדים עם בתי הדפוס לאריזה המובילים בארץ וגם בחו״ל, נוכל להעביר את כל הדגשים לבית הדפוס, לבקר הדפסה פיסית וגם מרחוק. נוכל לעשות בקרת הדפסה, להוציא עתקי שמש, אייריסים איירודינים ולעשות כל התאמת צבע שתזדקקו. נוכל להמליץ על טכניקה מסוימת של הדפסה שתתאים למוצר שלך. אם אתם צריכים מדבקות או שירוול, הדפסה ישירה על המוצר עצמו. בנוסף נוכל לתכנן אריזה פיסית בין אם זה מקרטון, כמו אריזה חיצונית לבין אם לעשות דגם מפלסטיק או זכוכית, נוכל לבנות פרוטוטייפ מודפס בתלת מימד.

נוכל לעשות כל חומר פרסומי או שיווקי שיהיה קשור למוצר שלך, בין אם זה סרט פרסום שיקדם את המוצר בדיגיטל, בין אם זה עיצוב נקודות מכירה, עיצוב סטנדים, עיצוב פוסטים לפייסבוק ואינסטגרם, הדמיות למוצר או צילום מוצרים לחנות אונליין. נוכל לבנות מותג מצליח שידבר שפה אחידה דרך כל אמצעי השיווק.

סטודיו שלנו יכול להמציא לוגו חדש ולהתאים אותו לתועלות המוחשיות של המוצר שלכם. אנו יוצרים שפה עיצובית מלאה כולל חומרים שיווקיים ופרסומיים כך, שכל חלק בחברה ידבר בשפה אחת.

בהחלט נוכל לפתח אתר תדמית מקצועי שייצג את המוצר החדש שלכם, נבנה חנות אונליין שתמכור את המוצרים, שתכלול מסלול הזמנות אונליין ותנהל מלאי תשחרר בצורה אוטומטית משלוחים. בהמשך ניתן יהיה לעשות קידום אתר בצורה אורגנית או קידום ממומן עם המומחים שלנו.

בהחלט, הקופירייטינג מוכר זה חובה לעיצוב אריזות. אנחנו יכולים להמציא שם למוצר, סלוגן ייחודי ובנוסף נוכל לעניין לקוחות פוטנציאלים שלך על ידי מיקוד וזיקוק של המסר העיקרי של המוצר שלך, כתיבת טקסטים שיווקיים שיופיעו על עיצוב האריזה העתידי.

את הברקוד יש לרכוש באחד האתרים באינטרנט, תלוי מה הסוג הברקוד. נוכל להפיק ברקוד אם יש לכם מספר שלו. באחריותכם לסרוק את הברקוד ולוודא שהוא תקין מבחינת המידות שלו.

?בא לכם, שנמציא את המוצר הבא שלכם ביחד

אנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות,
ביחד נבחן את שפת המוצר מחדש, וניתן לכם רעיונות מיידיים לשדרוג והגדלת המכירות

חוות דעת של הלקוחות: