עיצוב והדמיית אריזות מוצר, פיתוח אתרים וצילום אווירה ותדמית לעסקים בסטודיו לעיצוב ומיתוג שלנו

עיצוב אריזות, אתרים וצילומי תדמית

עיצוב אריזות

מוצרי טיפוח, מזון, בישום, ניקיון, פיתוח סדרות, מיתוג, הדמיות למוצר העתידי

עיצוב אריזות, אתרים וצילומי תדמית

עיצוב אתרים

עיצוב ופיתוח אתרי תדמית, דפי נחיתה, חנויות, פיתוח ממשקים ואפליקציות

עיצוב אריזות, אתרים וצילומי תדמית

צילום וידאו

הפקה סרטי תדמית, תיעוד חווייתי של אירועים והשקות ברוח קולנועי

עיצוב אריזות, אתרים וצילומי תדמית

הדמיית מוצרים

הדמיה תלת מימדית, יצירת המחשה היפר-ריאליסטית למוצרים

שאלות ותשובות על השירות עיצוב האריזות:

שאלה מאוד קריטית, מהו מהות המוצר לפני שנכנסים לעיצוב מוצר חדש, צריך לבחון עד כמה הוא נחשק על ידי הלקוחות, כדאי מאוד לעשות מחקר מעמיק פנימי וגם של המתחרים בזירה שבה האריזה תופיע, לעשות סימולציות, להעמיד אותו על המדף בחנות, לראות את התגובות של הלקוחות העתידיים, כל פרט קטן באריזה מאוד משמעותי, כי הוא מרכז עולמות תוכן של הצרכנים רבים.

אצלנו בסטודיו התהליך הוא משותף ביחד עם הלקוח, אנחנו מקבלים קווים מנחים לזהות העתידית של מותג, מפצחים את האסטרטגיה הויזואלית בהתאם לקהל היעד. בונים את אישיות המותג, והאופי העתידי של המוצר. כדי לעמוד ביעדים אנו מתאימים את לוחות הזמנים ליצירת קונספט במקביל למועדי הייצור והדפסה.

בהחלט נוכל לכוון אותך לבית הדפוס המתאים, אנו עובדים עם בתי הדפוס לאריזה המובילים בארץ וגם בחו״ל, נוכל להעביר את כל הדגשים לבית הדפוס, לבקר הדפסה פיסית וגם מרחוק. נוכל לעשות בקרת הדפסה, להוציא עתקי שמש, אייריסים איירודינים ולעשות כל התאמת צבע שתזדקקו. נוכל להמליץ על טכניקה מסוימת של הדפסה שתתאים למוצר שלך. אם אתם צריכים מדבקות או שירוול, הדפסה ישירה על המוצר עצמו. בנוסף נוכל לתכנן אריזה פיסית בין אם זה מקרטון, כמו אריזה חיצונית לבין אם לעשות דגם מפלסטיק או זכוכית, נוכל לבנות פרוטוטייפ מודפס בתלת מימד.

נוכל לעשות כל חומר פרסומי או שיווקי שיהיה קשור למוצר שלך, בין אם זה סרט פרסום שיקדם את המוצר בדיגיטל, בין אם זה עיצוב נקודות מכירה, עיצוב סטנדים, עיצוב פוסטים לפייסבוק ואינסטגרם, הדמיות למוצר או צילום מוצרים לחנות אונליין. נוכל לבנות מותג מצליח שידבר שפה אחידה דרך כל אמצעי השיווק.

סטודיו שלנו יכול להמציא לוגו חדש ולהתאים אותו לתועלות המוחשיות של המוצר שלכם. אנו יוצרים שפה עיצובית מלאה כולל חומרים שיווקיים ופרסומיים כך, שכל חלק בחברה ידבר בשפה אחת.

בהחלט נוכל לפתח אתר תדמית מקצועי שייצג את המוצר החדש שלכם, נבנה חנות אונליין שתמכור את המוצרים, שתכלול מסלול הזמנות אונליין ותנהל מלאי תשחרר בצורה אוטומטית משלוחים. בהמשך ניתן יהיה לעשות קידום אתר בצורה אורגנית או קידום ממומן עם המומחים שלנו.

בהחלט, הקופירייטינג מוכר זה חובה לעיצוב אריזות. אנחנו יכולים להמציא שם למוצר, סלוגן ייחודי ובנוסף נוכל לעניין לקוחות פוטנציאלים שלך על ידי מיקוד וזיקוק של המסר העיקרי של המוצר שלך, כתיבת טקסטים שיווקיים שיופיעו על עיצוב האריזה העתידי.

את הברקוד יש לרכוש באחד האתרים באינטרנט, תלוי מה הסוג הברקוד. נוכל להפיק ברקוד אם יש לכם מספר שלו. באחריותכם לסרוק את הברקוד ולוודא שהוא תקין מבחינת המידות שלו.

אנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות אישית ללא עלות.
ביחד נבחן את שפת המוצר מחדש, ואתן לכם רעיונות מיידיים לשדרוג והגדלת המכירות.

חן נירן קופירייטר למקרים קשים

נעים להכיר, אני סשה בוש, ואני הבעלים של הסטודיו. חי ונושם עיצוב על כל מימדיו וסוגיו.
למה אני מעצב ולא משהו אחר? כי לא רציתי להיות מתמטיקאי.
וברצינות…
ליצור, לחקור ולגלות את העולם זו המהות שלי.
האמת שהתחלתי לעצב עוד לפני לימודיי בבצלאל. לאחר מכן עבדתי כעשור בסטודיו גורפינקל. חלק מהפרוייקטים שמוצגים באתר נעשו במסגרת עבודתי כארט דירקטור וכשותף בסטודיו.

בחרתי להתרכז בשלושה תחומים מתוך עולם העיצוב- עיצוב אריזות, בניית אתרים וצילום וידאו. אחד הדברים שהכי מלהיבים אותי זה לראות את המוצרים שעיצבתי. על מדפי החנויות בארץ ובחו״ל. חלק מהמותגים קיימים כמעט בכל בית בישראל.

זכיתי במקום הראשון בפסטיבל קולנוע ירושלים בקטגוריית אנימציה.
בזמני הפנוי אני מורה ליוגה. התרגול הזה מרחיב תודעה ומאפשר לי לראות דברים בצורה רחבה, שגם עוזרים לי להיות מעצב טוב יותר.
ובאופן כללי, אני מוצא בכל דבר הזדמנות ליצירה. אשמח ליצור ולחקור גם עבורכם.

חוות דעת של הלקוחות: